Polityka prywatności

📌 Administratorem Twoich danych osobowych jest Anna Klara Otwinowska, co oznacza, że tylko ja mam do nich dostęp. Mój adres e-mail to: podsloncemitalii@gmail.com

📌 Jestem blogerką piszącą o Włoszech. Informacje jakie udostępniasz mi w wiadomościach są wykorzystywane jedynie do realizacji Twojego zlecenia lub odpowiedzenia na nurtujące Cię pytania, dotyczące tematyki około włoskiej.

📌 Adres e-mail wraz z Twoim imieniem są również zgłaszane w systemie GetResponse (z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Arkońskej 6/A3). Możliwe jest wypisanie się z bazy danych GetResponse, klikając “unsubscibe” w otrzymanym e-mailu.

📌 Strona podsloncemitalii.pl jest napędzana przez WordPress.

📌 Strona podsloncemitalii.pl posiada certyfikat SSL.

📌 Dostawcą hostingu jest SeoHost.pl (PERSKIMEDIA Szymon Perski z siedzibą w Śmieszkowie przy ul. Szkolnej 28), z którym mam podpisaną umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.

📌 Twoje komentarze przechowywane są w WordPressie na serwerze w SeoHost.pl.

📌 Logi, czyli Twój adres IP, informacja o Twojej przeglądarce, systemie operacyjnym itp. są przechowywane na serwerze SeoHost.pl. Zawartość logów nie jest ujawniana nikomu poza osobami, które administrują serwerem.

📌 Strona podsloncemitalii.pl jest podpięta do Google Analytics. Oprogramowanie to pomaga zdobyć i analizować informacje na temat wykorzystywanego rodzaju  przeglądarki, liczby odwiedzających stronę, skuteczności kampanii marketingowych i czasu poszczególnych wizyt. Informacje dostarczane przez Google Analytics służą do udoskonalenia strony podsloncemitalii.pl

📌 Pliki cookies strony podsloncemitalii.pl nie przechowują poufnych informacji, takich jak imię i nazwisko czy adres. W celu ograniczenia, zablokowania lub usunięcia plików cookies z tej strony internetowej, należy użyć przeglądarki internetowej.

📌 W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych.

📌 Masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, zmiany i usunięcia.

📌 Na komputerze mam zainstalowany aktualny i legalny program antywirusowy, a dostęp do niego i do urządzeń mobilnych, z których korzystam chroniony jest hasłem.