Polityka prywatności

Administratorem Twoich danych osobowych jest Anna Klara Otwinowska, co oznacza, że tylko ja mam do nich dostęp. Mój adres e-mail to: podsloncemitalii@gmail.com

? Jestem blogerką piszącą o Włoszech. Informacje jakie udostępniasz mi w wiadomościach są wykorzystywane jedynie do realizacji Twojego zlecenia lub odpowiedzenia na nurtujące Cię pytania, dotyczące tematyki około włoskiej.

Adres e-mail wraz z Twoim imieniem są również zgłaszane w systemie GetResponse (z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Arkońskej 6/A3). Możliwe jest wypisanie się z bazy danych GetResponse, klikając “unsubscibe” w otrzymanym e-mailu.

Strona podsloncemitalii.pl jest napędzana przez WordPress.

Strona podsloncemitalii.pl posiada certyfikat SSL.

Dostawcą hostingu jest SeoHost.pl (PERSKIMEDIA Szymon Perski z siedzibą w Śmieszkowie przy ul. Szkolnej 28), z którym mam podpisaną umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Twoje komentarze przechowywane są w WordPressie na serwerze w SeoHost.pl.

Logi, czyli Twój adres IP, informacja o Twojej przeglądarce, systemie operacyjnym itp. są przechowywane na serwerze SeoHost.pl. Zawartość logów nie jest ujawniana nikomu poza osobami, które administrują serwerem.

Strona podsloncemitalii.pl jest podpięta do Google Analytics. Oprogramowanie to pomaga zdobyć i analizować informacje na temat wykorzystywanego rodzaju  przeglądarki, liczby odwiedzających stronę, skuteczności kampanii marketingowych i czasu poszczególnych wizyt. Informacje dostarczane przez Google Analytics służą do udoskonalenia strony podsloncemitalii.pl

Pliki cookies strony podsloncemitalii.pl nie przechowują poufnych informacji, takich jak imię i nazwisko czy adres. W celu ograniczenia, zablokowania lub usunięcia plików cookies z tej strony internetowej, należy użyć przeglądarki internetowej.

W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych.

Masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, zmiany i usunięcia.

? Na komputerze mam zainstalowany aktualny i legalny program antywirusowy, a dostęp do niego i do urządzeń mobilnych, z których korzystam chroniony jest hasłem.