5 prezentów dla pasjonata Włoch [edycja 2021]

0
5 prezentów dla pasjonata Włoch [edycja 2021]

W dzisiejszym zestawieniu zebrałam propozycję prezentów, które sprawią przyjemność italofilowi. W szczególności nadają się dla osób uczących się języka, pasjonatów tamtejszej kultury i amatorom najlepszej na świecie kuchni.

KALENDARZ WŁOSKICH INSPIRACJI

Kalendarz stworzony przez Akademia Anima to produkt zawierający nie tylko karty z kalendarzem miesięcznym uwzględniającym polskie i włoskie święta. Znajdziesz w nim inspiracje z tytułami książek i filmów wartych uwagi, a także listę podcastów i ciekawych blogów (w tym oczywiście “Pod Słońcem Italii”) oraz stron internetowych. Angażujące wyzwania mają na celu pomóc w przyswojeniu języka, a piękne fotografie włoskich miast, przydatne słówka i zwroty razem z odrobiną poezji natychmiast przeniosą Cię do Włoch. Kalendarz dostępny jest w wersji elektronicznej. Drukujesz kiedy chcesz i ile chcesz!

Kalendarz Włoskich Inspiracji kosztuje 69 zł, ale na hasłopodsloncemitalii” można go zakupić za jedyne 49 zł (oferta ważna do 24.12.2021)

Link do sklepu: akademiaanima.com/kalendarz-2022

5 prezentów dla pasjonata Włoch [edycja 2021]

KOSZ PEŁEN WŁOSKICH PRZYSMAKÓW

Entuzjastę włoskiej kuchni uszczęśliwisz oryginalnymi przysmakami. W poszukiwaniu prezentów wcale nie musisz jechać specjalnie do Italii. Wystarczy dostęp do internetu i karta płatnicza. Delikatesy Toskanii oferują całkiem spory wybór ciekawych produktów. Zrobisz mi przyjemność, jeśli założysz konto w sklepie, korzystając z załączonego niżej baneru. Zapłacisz tyle samo, natomiast Delikatesy Toskanii podzielą się ze mną prowizją.

WinoToskanii
PRENUMERATA “ITALIA MI PIACE”

Świetnym podarunkiem dla osoby uczącej się języka włoskiego i spragnionej obcowania z tamtejszą kulturą będzie prenumerata kwartalnika “Italia Mi piace!“. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowymi zdjęciami. Dodatkowo w styczniowym numerze ukaże się przeprowadzony ze mną i dwoma innymi interesującymi blogerkami wywiad.

Link do oficjalnej strony: www.italiamipiace.pl

Magazyn Italia Mi piace!

LIKIER DOMOWEJ ROBOTY

Samodzielnie przygotowane prezenty są wyjątkowe i mają osobisty wydźwięk. Istnieje cały wachlarz rzeczy, które wykonasz o własnych siłach. Właściwie wszystko zależy od zdolności manualnych, pasji, a nawet wyuczonego, czy wykonywanego zawodu. Jeśli lubisz spędzać czas w kuchni, proponuję przygotować aromatyczny likier: limoncello, mandarinetto i liquore al basilico nie tylko rozgrzeją w zimne wieczory. Przede wszystkim podarujesz komuś odrobinę włoskiego słońca.

Przepisy na blogu: podsloncemitalii.pl/digestivo/

Mój przepis na limoncello: https://www.facebook.com/

5 prezentów dla pasjonata Włoch [edycja 2021]

WŁOSKIE PLANSZÓWKI, NP. SCRABBLE

W ostatnim czasie gry planszowe przeżywają drugą młodość. Jeśli znasz kogoś, kto uczy się języka włoskiego, albo chce rozbudować słownictwo, włoska wersja Scrabble będzie trafionym prezentem. Można ją kupić zawczasu, podczas wakacji lub skorzystać popularnych serwisów internetowych.

5 prezentów dla pasjonata Włoch [edycja 2021]

Inne moje pomysły na włoskie prezenty znajdziesz w tym artykule.

Zainspirowałam Cię? Podaj ten artykuł dalej! A ja jak zawsze czekam na Ciebie na Facebooku i na Instagramie. Znajdziesz tam więcej ciekawostek, więcej zdjęć, po prostu więcej Włoch!

Ania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here